Változatos és izgalmas feladatok várnak, mert:

  • Te leszel felelős az adattárházzal kapcsolatos fejlesztésekért (MS SQL alapú fejlesztések tervezése és kivitelezése),
  • adat áttöltéseket/transzformációkat (ETL) fogsz csinálni és adatkockákat fogsz fejleszteni,
  • Hozzád fog tartozni az új források bevonása adattárházba,
  • meglévő folyamatok optimalizálása/újra írása,
  • riportok fejlesztése Reporting Services vagy Power BI segítségével.

Elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • stabil SQL (T-SQL) tudással rendelkezel és van tapasztalatod adattárház építésben,
  • hatékonyan oldod meg a problémákat, analitikus gondolkodásoddal jól átlátod a rendszereket,
  • önállóság mellett erős csapatszellem van benned,
  • nyitott vagy és könnyen megtalálod a hangot az üzleti területtel is.

Egyéb információ az állásról:

Pénzügyi- és biztosítási szektorban vezető pozíciót betöltő partnerünk számára keresünk Adattárház (MSBI) fejlesztőt. Partnerünknél egy újonnan létrejövő BI csapat tagja lehetsz egy multinacionális cégnél, ahol biztosítják a lehetőséget a szakmai fejlődésre, az idődet pedig te fogod tudni beosztani úgy, hogy a munkán túl a magánéletedre is tudj koncentrálni. Jelentkezz, ha egy új, kihívásokkal teli lehetőséget keresel egy olyan cégnél, ahol nyitottak az ötleteidre.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>Amit cserébe kínálnak:</p><ul><li>Stabil és nemzetközi cégháttér</li><li>Biztos, hosszútávú munka