Mind-Diák Szövetkezet

Az UniCredit Bank Hungary Műszaki Üzemeltetési területe felelős az üzemeltetési és beruházási tevékenységek átfogó és költséghatékony biztosításárért, a lehető legmagasabb szolgáltatási színvonal nyújtása mellett, a Bank hatékonyságának növelése és versenyelőnyhöz juttatása érdekében.

Adattárház gyakornok

Feladatok

  • Elemzések/riportok/jelentések összeállítása
  • SAS/SQL programozás
  • Közreműködés a bank adattárházának fejlesztésében, működtetésében
  • Projektek támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Közgazdasági egyetemi végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SQL és/vagy SAP programnyelv ismerete
  • Rendszerszemlélet

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00 és 17:00 között, rugalmasan végezhető diákmunka
  • Heti 20-30 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • 1400 Ft/óra bruttó órabér
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Előnyök

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Heti 40 órás ráérés

Munkavégzés helye

Budapest V.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet