Mind-Diák Szövetkezet
Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált, mintegy 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Most Te is csatlakozhatsz hozzájuk! Támogató környezet és fejlődési lehetőség vár! A már ott dolgozó diák gyakornokok biztosan segíteni és inspirálni fognak, hogy Te is megtaláld a helyed!

Adattárház gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Elemzések/riportok/jelentések összeállítása
  • SAS/SQL programozás
  • Közreműködés a bank adattárházának fejlesztésében, működtetésében
  • Projektek támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Közgazdasági egyetemi végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SQL és/vagy SAP programnyelv ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 30 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk:

  • 1450 Ft/óra bruttó órabér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Nemzetközi banki környezetben szerezhető tapasztalat

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet