A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ADATTÁRHÁZ FEJLESZTŐ - Oracle (KD)

Feladatok:

  • Reporting alkalmazások fejlesztése (Dashboard, Online reporting, Cockpits megoldások, handout reportok), tesztelési feladatok végrehajtása
  • Reporting alkalmazás megoldások specifikációjának készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Adatbázisok tervezésében és fejlesztő eszközök használatában való jártasság
  • Gyakorlott SQL alapú adatbázis fejlesztői tapasztalat
  • Reporting eszközök használatában való jártasság előnyt jelent
  • Megoldás alapú rendszerszemlélet
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Motiváció csapatban végzett munkához
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás

Kezdés: azonnal

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával.

Cégnév: Tech People Hungary Kft.