Adattárház fejlesztő

Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

FELADATOK:

  • Oracle adattárház és üzleti intelligencia rendszerek fejlesztése
  • Adattárház tervezés
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Fejlesztői és integrációs tesztelések

CSATLAKOZZ, HA:

  • Minimum 3 év Oracle adattárház fejlesztői tapasztalatod van
  • Adattárház tervezésben szereztél tapasztalatot
  • Megoldás alapú rendszerszemlélet jellemez
  • Magas szintű Oracle SQL, illetve PL/SQL ismereted van
  • Enterprise Archtiect, illetve Ticketing rendszer ismerettel rendelkezel (Jira, Cherwell)
  • Vettél részt agilis fejlesztésben
  • Rendelkezel releváns informatikai végzettséget szereztél

ELŐNYT JELENT:

  • Oracle JET fejlesztői ismeret
  • OBIEE ismeret
  • Banki adattárház fejlesztői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.