Miskolc a te helyed

Állami tulajdonban lévő cégünk 1992 óta működik, és mostanra már több, mint 300 fős szakértői csapattal dolgozunk. A magyar közigazgatás számára biztosítunk kiemelt IT-szolgáltatásokat: informatikai rendszerekkel kapcsolatos szoftverfejlesztés, szoftvertámogatás, infrastruktúra-üzemeltetés, tanácsadás, igénykezelés. Jelentős szerepet töltünk be az ország egyik legnagyobb adattárház fejlesztésében és üzemeltetésében.

Új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Adattárház fejlesztő

LEENDŐ MNKAVÁLALLÓ FELADATAI LESZNEK:

  • új források integrálása az adattárházba Oracle PL/SQL segítségével,
  • meglévő folyamatok újraírása, optimalizálása OWB, Oracle PL/SQL segítségével,
  • az átírt folyamatok tesztelése, üzemesítése,
  • DW és DM réteg építése, adatszolgáltatásokhoz fejlesztés,
  • riportok fejlesztése APEX, Oracle BI segítségével.

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Oracle PL/SQL ismerete, adattárház építésben, támogatásban szerzett 3 éves tapasztalat.
  • OWB, ODI vagy egyéb ETL/ELT eszköz használatában tapasztalat
  • rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás,
  • önálló munkavégzés,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • precizitás, pontosság

ELŐNY:

  • BigData környezet ismerete,
  • APEX ismeret,
  • Oracle BI ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • színvonalas/változatos szakmai feladatok,
  • izgalmas projektek,
  • versenyképes bérezés es juttatások,
  • barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
Cégnév: Piller Engineering Kft.