Takarékinfo

Adattárház fejlesztő

Ezek lesznek a feladataid:

• Aktív részvétel az adattárházi folyamatok fejlesztésében / javításában

• Oracle alapú fejlesztések kivitelezése

• Ad-hoc SQL lekérdezések készítése, PL/SQL kódolás

• SQL és PL/SQL kód optimalizálás, Code-review

• Fejlesztői és funkcionális tesztelések tervezése, kivitelezése

Mire lesz szükséged hozzá?

• Minimum középfokú IT végzettség

• Oracle PL/SQL ismeretek, legalább 3 éves Oracle fejlesztési tapasztalat

• Banki adattárházak ismerete

• Képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat

• Proaktív, kezdeményező személyiség

• Önálló gondolkodás

• Jó problémamegoldás

• Pontosság, megbízhatóság

• MS Office felhasználói ismeretek

Előnyt jelent, ha:

• Banküzemi folyamatokat támogató rendszerek működésének ismerete

• Adattárház fejlesztő / hangolói tapasztalat

• BI eszköz ismeret

• Oracle Data Integrator ismeretek

• Projektekben szerzett tapasztalat

• Jó kommunikációs képesség

• Analitikus szemléletmód

• Terhelhetőség és nagy munkabírás

• Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Kimagasló juttatási és Cafeteria csomag
  • Kiemelt sportolási támogatás
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
  • Home office – a pandémiától függetlenül
  • Ingyenes parkolási lehetőség az irodáhaz parkolójában
  • Szakterületenként külön iroda - nincsen open office
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Kávé, tea az irodában

Egyéb információ:

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Takarékinfo Zrt.