Nemzetközi biztosító partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát.

Adattárház alkalmazás üzemeltető

Feladatok

  • Betöltési folyamatok napi működésének felügyelete,
  • Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatokban,
  • Release és élesítés folyamatának támogatása,
  • Éles alkalmazások támogatása,
  • Jogosultságok menedzselése.

Elvárások

Egy tulajdonosi szemléletű, proaktív hozzáállású és jó együttműködési készségű kollégára van szükségünk, aki:

  • Ügyfélorientált,
  • Jártas az SQL nyelvben,
  • Linux ismerettel rendelkezik,
  • Oracle adatbázis környezetet ismeri,
  • Rendelkezik alkalmazásüzemeltetői tapasztalattal,
  • Munkájában pontos és precíz,
  • Lelkes, segítőkész, nyitott személyiséggel bír

Egyéb információ

Amit nyújtunk

  • Számos béren kívüli juttatás (cafeteria, céges egészségcsomag, kedvezmények)
  • Fitneszterem, étterem a székházban
  • TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységek
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas időbeosztás
  • Home office lehetőség

Cégnév: MP Solutions Kft.