Az OTP Faktoring Zrt., az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata új munkatársat keres kontrolling területére

ADATSZOLGÁLTATÁSI SZAKÉRTŐ

pozícióba

Feladatok:

  • rendszeres és ad hoc lekérdezések, riportok készítése az üzleti és a háttérműveleti területek támogatásának céljából Oracle SQL lekérdezések, PL/SQL tárolt eljárások fejlesztésével és futtatásával
  • külső és belső adatszolgáltatások adatigényének kielégítése, adatbázis lekérdezések az analitikus rendszerből származó adatok felhasználásával
  • vezetői információs rendszer támogatása
  • részvétel az analitikus követelésnyilvántartó rendszer lecserélésének támogatásában és ehhez kapcsolódóan egy új adattárház kialakítását célzó projektben
  • adattisztítási, adatelemzési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség (gazdasági/informatikai)
  • legalább 3 év adatbázis kezelési gyakorlat
  • irodai programok, adatbázis kezelő programok magas szintű ismerete (Excel, Oracle SQL, PL/SQL, MS SQL)
  • banki-pénzügyi érdeklődés,
  • strukturált gondolkodás,
  • rugalmasság, önállóság

Előnyt jelent:

  • releváns munkatapasztalat kontrolling és/vagy számviteli területen
  • követeléskezelési folyamatok ismerete

Amit nyújtunk:

  • részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük a pozíció megnevezésével valamint a fizetési igényed megjelölésével küldd el motivációs leveled és szakmai önéletrajzod!

Cégnév: OTP Faktoring ZRt.