DTKH Nonprofit Kft.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • A hulladékudvarokra vonatkozó engedélyben szereplő veszélyes és nem veszélyes hulladékok fogadásának, szakszerű átvételének és tárolásának, kezelésre történő átadásának, valamint a hozzá kapcsolódó adminisztráció ellátásának ellenőrzése;
    • A hulladékszállítás és -kezelés információs rendszerének működtetése;
    • A telephelyekre beszállított/átvett települési szilárd hulladék és egyéb hulladék átvételének és előkezelésének ellenőrzése, az erre vonatkozó engedélyek betartásával;
    • A Kft. összes hulladékkal kapcsolatos adatszolgáltatásában való részvétel, elkészítés;
    • Termelési adatszolgáltatások elkészítése;
    • mérlegprogram ellenőrzése, folyamatos felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

    precíz, munkájára igényes személyiség
    Microsoft Excel program ismerete (képletek alkalmazása, kimutatások készítése)
    logikus, analitikus gondolkodás
    fejlett matematikai készségek,
    monotonitás- és stressztűrő képesség
    probléma megoldó képesség
    önálló munkavégzés
    tanulni és fejlődni akaró személyiség
    B kat. jogosítvány
    utazási hajlandóság
    munkavégzés helye változó (Bács-Kiskun megye, Pest megye)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    vezetői kompetenciák
    környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Feladatok irodában/külső munkaterületen
    Szakmai szempontból komplex, kihívásokkal teliprojekteken való részvétel
    Céges laptop
    Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Hulladékgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2700 Cegléd, Mizsei út 93.

Kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével

Cégnév: DTKH NONPROFIT KFT.