ADATSZOLGÁLTATÁSI MUNKATÁRSAT

keresünk

A munkavégzés helye: Nyíregyháza

Feladatok:

  • E-közmű rendszer kezelése
  • Közmű-egyeztetések, ügyfelek adatigényének biztosítása, számlázás feladás
  • Adatszolgáltatás külső és belső ügyfeleknek
  • Kivitelezési dokumentációk megfelelősségének ellenőrzése
  • INIS rendszer működtetése
  • Hálózati dokumentációk nyilvántartása, változásvezetése, hiteles törzspéldányok tárolása (közreműködés)
  • szakági térképvezetéssel kapcsolatos feladatok (bemérések megküldése, átvezetések ellenőrzése)
  • Tárgyi eszköz és műszaki nyilvántartás egyezőségének biztosítása, hálózati eszközök leltározása

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki/gazdasági középfokú végzettség
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • AutoCad program, valamint térinformatikai rendszerek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: OPUS TITÁSZ Zrt.