Az MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság budapesti székhelyére a XIII. kerületbe munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ADATSZOLGÁLTATÁSI ÉS KONTROLLING FŐMUNKATÁRS

Feladatok:

  • Elemzések készítése a Társaság gazdálkodásáról, eredményességéről, jövedelmezőségéről, az eredményképződés feltételeiről, összetevőiről, cash-flow- és költségelemzések készítése,
  • Részvétel a Társaság üzleti tervének, negyedéves előrejelzéseinek elkészítésében (eredmény-, mérleg- és cash-flow terv; értékcsökkenés kalkuláció, tervezési modellek), az üzleti terv megvalósulásának nyomon követése, visszamérése,
  • A Magyar Nemzeti Bank, a Központi Statisztikai Hivatal és az anyavállalat felé történő adatszolgáltatási kötelezettségekből eredő jelentések, elemzések elkészítése,
  • Havi, negyedéves és éves zárásokhoz kapcsolódó folyamatok támogatása,
  • Önköltségszámítások elvégzése, részvétel a költségallokációs folyamatok kidolgozásában,
  • Eseti jellegű kalkulációk, kimutatások készítése.

Elvárások:

  • 2-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Közgazdasági egyetemi vagy pénzügyi-számviteli főiskolai végzettség,
  • Magas szintű MS Office ismeretek, különösen MS Excel, Access,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Erős analitikus gondolkodás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Nagy munkabírás,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság.

Előny

  • Power BI ismerete,
  • Rendszerbevezetési tapasztalat,
  • Magyar Nemzeti Bank felé történő adatszolgáltatási tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kitűnő munkahelyi környezet
  • versenyképes jövedelem és juttatás
  • változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • bejelentett főállású munkaviszony
  • stabil hátterű követeléskezelési társaságnál magas színvonalú szakmai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát (fényképes önéletrajz, kísérőlevél) bérigény megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az álláshirdetésre pályázók személyes adatainak kezelésével kapcsolatos adatkezelési tájékoztató „Tájékoztató az MKK Zrt.-nél betöltendő állásra vonatkozó kiválasztási eljárás során, a megfelelő jelölt kiválasztása céljából történő adatkezelésről” címmel elérhető a honlapunkon.

Cégnév: MKK Magyar Követeléskezelő Zrt.