A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Az SPS szakmai befektetőként 2018-ban vásárolta meg a vasvári térségben 22 éve jelenlévő, több mint 300 főt foglalkoztató dokumentumfeldolgozó központ telephelyeit a kínált szolgáltatásokkal együtt.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársakat 2021. decemberi munkakezdéssel az alábbiak szerint:

Adatrögzítő

Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Írásbeli érdeklődések és ajánlatkérések feldolgozása (formanyomtatványokról történő adatrögzítés) szakmai előírások és vezérfonalak alapján, például: lemondások, változások, postai visszaküldések, korrekciók
  • Adatok feldolgozása az ügyfél német nyelvű rendszereiben

Elvárások:

  • Alapszintű német nyelvismeret, vagy tanulásra való hajlandóság (írásbeli használat, kommunikáció nem szükséges, csak a nyomtatványok, rendszerek megértéséhez szükséges)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapat- és ügyfélközpontúság
  • Gyors megértés és reakciókészség
  • Precíz munkavégzés
  • Hajlandóság a rugalmas munkaidőbeosztásra, esetenként túlóra vállalása

Előnyök:

  • Levelező programok használatával kapcsolatos ismeretek
  • Gyors- és gépírás képesítés vagy gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • Adatrögzítői tapasztalat
  • Magasabb/haladó német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Juttatási csomag, bejárási támogatás
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Rábahídvég

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: SWISS POST SOLUTIONS GMBH Magyarországi Fióktelepe