NetPincér, a hazai online ételrendelés piacvezetője

Adatrögzítő

munkatársat keres!

A Delivery Heronál 22 000+ kollégánkkal folyamatosan azon dolgozunk, hogy fantasztikus rendelési élményt nyújtsunk mindenkinek globálisan. Magyarországon a NetPincér, ennek a családnak a tagjaként, már 20 éve a piacvezető online ételrendelési platform.

Precíz vagy és bírod a monoton munkát? Akkor jelentkezz hozzánk Adatrögzítő munkatárs pozícióra!

Munkád során Te felelsz majd azért, hogy partnereink kínálata pontosan és naprakészen legyen elérhető vásárlóink számára, így éhes emberek százai lesznek a munkádért mindennap hálásak!

Miért válassz minket?

  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon és kollégákon keresztül is inspirálódhatsz
  • Szívesen támogatunk a fejlődésben igény szerint céges angol nyelvi oktatással is
  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel
  • Felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és az elért eredményeket pontosan nyomon tudod követni
  • Egy frissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodába költözhetsz velünk Budapest belvárosában - de jelen helyzetben dolgozhatsz akár home office-ból is
  • NetPincér kuponokkal járulunk hozzá, hogy ne maradj finomságok nélkül még a home office időszak alatt sem
  • Büszkék vagyunk rá, hogy 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk, illetve elkötelezettek vagyunk a társadalom iránt (jelenleg 6 különböző alapítványt támogatunk, akiket Te is támogathatsz rajtunk keresztül)

Főbb feladatok

  • Partnereink által kért módosítások, adminisztrációs tevékenységek elvégzése.
  • Ügyfélkezelés írásban és telefonon, éttermeinkkel való kapcsolattartás

Mit várunk Tőled?

  • Érettségi bizonyítvány
  • Vakon gépelés
  • Monotonitás tűrés
  • Jó kommunikációs készség
  • Udvarias, empatikus, kedves jellem
  • Angol kommunikációs szint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adatrögzítő tapasztalat

Munkavégzés jellege

H-P 8:30- 17:00 (két hetente hétvégi munkavégzés 08:00-16:30)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: DELIVERY HERO HUNGARY KFT.