AC Nielsen Piackutató Kft.

Adatrögzítő munkatárs

NielsenIQ A NielsenIQ egy globális mérési és adatelemző szolgáltatásokat nyújtó vállalat, amely teljes körű és megbízható betekintést nyújt a fogyasztói és piaci szokásokba világszerte. A világ mintegy 100 országában van jelen, központja az USA-ban, Chicagóban található.

Jelenleg több csapatba keresünk adatrögzítő munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adatok pontos rögzítése a belső rendszereket használva
  • Rögzítésre került adatok minőségének ellenőrzése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • A munkafolyamatok sorrendjének és minőségének biztosítása
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Korábbi adminisztrációs tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Folyamatos számítógép előtti munkavégzés
  • Magas a monotóniatűrés, önálló, precíz munkavégzés
  • MS Office magabiztos kezelése

Amit kínálunk:

  • Fiatalos és dinamikus csapat, ahol a fejlődés sosem áll meg
  • Modern munkakörnyezet, részbeni home office lehetőséggel
  • Jó hangulat (pl. közös főzések, smoothie készítések a konyhában)
  • Nemzetközi környezet (cégünk számos országban képviselteti magát)
  • Választható cafeteria csomag

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Amennyiben szívesen csatlakoznál lendületes csapatunkhoz, küldd el önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva. Kísérőleveledben kérjük, tüntesd fel a bérigényed. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Cégnév: AC Nielsen Piackutató Kft.