Adatrögzítő munkatárs

A Brandbankben digitális tartalmakat állítunk elő, hogy a kereskedők webáruháza megbízható, tartalomgazdag és felhasználóbarát legyen. Szolgáltatásainkat mind az FMCG gyártó cégeknek, mind pedig a kiskereskedelemben jelen lévő szereplőknek értékesítjük. Új kollégát keresünk csapatunkba, aki hitelesen tudja képviselni cégünk egyedi szolgálatatásait, és eredményorientáltan végzi feladatait adatrögzítő munkatársként.

Főbb feladatok, munkák:

  • adatok pontos rögzítése a Brandbank belső rendszerét használva
  • a rögzítésre kerülő adatok minőségének ellenőrzése (adatok áttekintése, javítása, szükség esetén törlése vagy újrarögzítése)
  • munkakörhöz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • korábban már foglalkoztál adatrögzítéssel, adatfeldolgozással
  • magas a monotóniatűrésed, önállóan és precízen elvégzed a rád bízott feladatokat
  • gyorsan tanulsz, és magabiztosan tudod használni a különböző számítógépes programokat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • egy fiatalos és dinamikus csapat, ahol a fejlődés sosem áll meg
  • szakmai tréningek, hosszú távú karrierlehetőség (akár nemzetközi szinten is)
  • modern munkakörnyezet, részbeni home office lehetőséggel
  • jó hangulat (pl. közös főzések, smoothie készítések a konyhában)
  • nemzetközi környezet (cégünk számos országban képviselteti magát)
  • választható cafeteria csomag

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Daróczi út 2.

Amennyiben szívesen csatlakoznál lendületes csapatunkhoz, küldd el önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva. Kísérőleveledben kérjük, tüntesd fel a bérigényed. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Cégnév: AC Nielsen Kft