Csepel Metall Kft.
  • A Csepel Metall Kft. piacvezető Magyarországon és a régióban a vevő igényei szerint gyártott lemez- és gömbgrafitos öntvények készítésében. Telephelyünk közvetlenül Budapesten, a Csepel Művek Ipari Parkban található.

  • Munkatársat keresünk
    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      -Öntéssel kapcsolatos adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

      -Leltározás rögzítése, készlet számon tartása

      -Kapcsolattartás a cég különböző részlegein dolgozó kollégákkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      -Középfokú végzettség-érettségi

      -Excel jó felhasználói szintű ismerete

      -Precizitás, számokhoz való affinitás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      -Korábban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      -Kiszámítható, pontos bérezés

      -Jó hangulat, csapatszellem

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adatrögzítő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Öntöde utca 2.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Önéletrajz, fizetési igény megjelölésével

    Cégnév: Csepel Metall Vasöntöde Kft