Bővülő csapatunkba

Adatrögzitő, könyvelés előkészítő

munkatársat keresünk.
Az Enteos Kft. osztrák és német kis- és középvállalkozások részére nyújt könyvelési és adatrögzítési szolgáltatást Ausztriában és Németországban. Cégünk folyamatosan, dinamikusan növekszik, ehhez keresünk csapatunkba új kollégákat.

FŐBB FELADATOK

  • Elsősorban idegen, azon belül is főleg német nyelvű számlák és számviteli bizonylatok adatainak rögzítése számítógépes könyvelési rendszerbe.
  • A bizonylatok könyvelésének előkészítése végleges lekönyveléshez
  • Egyeztetési munkálatok elvégzése.

ELVÁRÁSOK:

  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • Alapfokú német nyelvtudás (elsősorban szövegértés)
  • Számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú precizitás
  • Önállóság
  • Monotonitástűrés
  • Gyors tanulási képesség

ELŐNYÖK:

  • Számviteli tanulmányok és/vagy számviteli területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Főiskolai végzettség

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Német – Alapfok (elsősorban szövegértés)

Amit kínálunk:

  • A betanulás (2-4 hét) után otthoni munkavégzés lehetséges.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Enteos Kft.