Finmatics Magyarország Kft.
Bővülő csapatunkba

Adatrögzítő, könyvelés előkészítő

munkatársat keresünk.
A Finmatics Kft. osztrák és német kis- és középvállalkozások részére nyújt könyvelési és adatrögzítési szolgáltatást Ausztriában és Németországban. Cégünk folyamatosan, dinamikusan növekszik, ehhez keresünk csapatunkba új kollégákat, elsősorban részmunkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban idegen, azon belül is főleg német nyelvű számlák és számviteli bizonylatok adatainak rögzítése számítógépes könyvelési rendszerbe.
  • A bizonylatok könyvelésének előkészítése végleges lekönyveléshez
  • Egyeztetési munkálatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • Alapfokú német nyelvtudás (elsősorban szövegértés)
  • Számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú precizitás
  • Önállóság
  • Monotonitástűrés
  • Gyors tanulási képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Számviteli tanulmányok és/vagy számviteli területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Főiskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • A betanulás (2-4 hét) után otthoni munkavégzés lehetséges.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
Cégnév: Finmatics Magyarország Kft.