Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Feladatok:

  • Richter Gedeon portálán törtnő adatrögzítés
  • Adatbázisból való lekérdezés
  • Betegexpozíció számítások

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office alkalmazások kezelésében jártasság
  • Angol középfokú nyelvtudás

 Munkaidő

  • Heti minimum 20-30 óra vállalása hétfőtől péntekig

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidőben végezhető diákmunka
  • Magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszútávú munkalehetőség

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet