A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra Dunakeszi irodájába:

Adatrögzítő (Délutáni Műszak)

Miért jó döntés számodra:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Ha megszomjazol mindig vár a hűtőben egy hideg üdítő
  • Csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat biztosítja az inspiráló környezetet

Feladataid lesznek:

  • Fuvarfeladatok, megbízások vállalatirányítási rendszerbe történő rögzítése, ellenőrzése, javítása
  • Szállítólevelek logisztikai ügyintézés
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Beszámolók, riportok készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • 12 órától 20 óráig tartó munkavégzés vállalása
  • Fuvarlevelek feldolgozása
  • Gépkocsivezetők elszámoltatása

Az álláshoz betöltéséhez szükséges:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen (logisztikai, kereskedelmi ügyintéző) szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: BHS Trans Kft.