Üzemeltetéssel és fejlesztéssel foglalkozó Számítástechnikai Kft. munkatársat keres

Adatrögzítő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • aktív, napi részvétel a szoftverfejlesztési csapat munkájában
  • funkcionális, integrációs és felderítő (exploratory) tesztelési feladatok ellátása
  • elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása, hibák újra tesztelése
  • hibajegyek kezelése
  • folyamatos kommunikáció a csapat valamennyi tagjával: fejlesztő és üzleti kapcsolattartó kollégákkal
  • hozzájárulás a tesztelési munkafolyamatok folyamatos fejlesztéséhez

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • számítástechnikai alapismeretek
  • önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • kiváló kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • rugalmasság
  • monotonitástűrés

Előnyt jelent:

  • funkcionális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl.: JIRA
  • alapszintű SQL ismeret
  • MS Office eszközök ismerete
  • Ranorex ismerete
  • tesztautomatizálási gyakorlat
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • azonnali kezdés

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés
  • Sportolási tevékenység támogatása
  • Privát egészségbiztosítás
  • Izgalmas, kihívást jelentő és értékteremtő feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Modern irodai környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a 'Jelentkezem' gombra kattintva. Kérjük a nettó bérigényt megjelölni.

Cégnév: Hermész-Soft Kft.