A B+N Referencia Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, legyen szó műszaki, emberi erőforrást érintő vagy beszerzési, logisztikai területekről. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.

Vállalatunk budapesti irodájába (XIII. kerület) az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Adatrögzítő

Feladatok:

  • Vállalatirányítási szoftverbe történő adatrögzítés
  • Számlák érkeztetése, rögzítése
  • Teljesítési igazolások kezelése
  • Dokumentum kezelés, kimutatások szerkesztése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség, vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (főként excel)
  • Önálló és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • SAP ismerete

„Miért jó nálunk dolgozni?”:

  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést,
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat,
  • Rendszeresek a csapatépítő tréningek,
  • Egyensúly a munka és a magánélet között,
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: B+N Referencia Zrt Kft.