Megváltozott munkaképességű
EPDB Nyomtatási Központ Zrt.
Munkatársat keresünk

Adatrögzítő

pozícióba.
Az EPDB Nyomtatási Központ Zrt. 30 éves szakmai tapasztalattal a háta mögött, Magyarország legnagyobb küldemény-előállítási gyártókapacitásával rendelkező cége.
 - 6000 m2 gyártóüzem Budapesten a Budai oldalon.

Főbb tevékenységeink:
  • Számlalevelek, ügyfél- és egyéb DM levelek B/W és színes nyomtatása ofszet,
  •  vagy digitális technológiával,
  •  a levelek megszemélyesítése,
  •  borítékolása és postai feladása

Főbb feladatok, munkák:

  • Járatok, futárok kezelése (anyagátvétel)
  • Bejövő borítékok bontása, szortírozása
  • Digitalizálás (szkennelés)
  • Adatrögzítés
  • Irattárosi feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alap szintű számítógépfelhasználói ismeretek
  • Szeress és tudj is csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Hétfőtől péntekig tartó, egy műszakos munkavégzés (délelőtt vagy délután)
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafatéria
  • Barátságos, támogató légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzodat  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: EPDB Nyomtatási Központ Zrt.