MSP GROUP Kft.
Munkatársat keresünk

Adatrögzítő

pozícióba.
Az MSP Group Kft., egy több mint 10 éve sikeresen működő, újrahasznosított műanyag alapanyagok kereskedelmével/közvetítésével foglalkozó cég.

Főbb feladatok, munkák:

Az új kollégánk feladata lesz cégünk CRM rendszerének folyamatos frissítése, a meglévő adatok ellenőrzése, valamint az értékesítési adatok összegyűjtése és rögzítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- nagyfokú precizitás és monotonitás tűrés
- számítógép használati gyakorlat és alapvető Office ismeretek
- online networking működésének ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- középfokú angol nyelvtudás
- social media ismerete
- azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

- barátságos munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- 8 órás munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: MSP GROUP Kft.