Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált, mintegy 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Most Te is csatlakozhatsz hozzájuk! Támogató környezet és fejlődési lehetőség vár! A már ott dolgozó diák gyakornokok biztosan segíteni és inspirálni fognak, hogy Te is megtaláld a helyed!

Feladatok:

  • Dokumentumkezelési feladatok ellátása
  • Ügyfelek adatainak, szerződések típusainak rögzítése banki rendszerben
  • Iktatás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00 és 17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti 4 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • Betekintés egy bank működésébe, rendszereibe, folyamataiba
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődésed ez a diákmunka, akkor légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet