A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Adatminőség-menedzser

Főbb feladatok:

  • Data Governance előírásoknak való megfelelés biztosítása, az ehhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Kontrollok kiépítése a különböző banki rendszerek által kezelt adatkörökre
  • Adatminőség szempontjából kritikus adatok és folyamatok azonosítása
  • Banki társterületek által jelzett információigények teljesítése
  • A területhez kapcsolódó folyamatleírások és szabályozások naprakészen tartása
  • Kapcsolódó fejlesztések specifikálásában és tesztelésében való részvétel
  • IT folyamatokban vállalt aktív szervező, támogató szerep

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy informatikai végzettség
  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat hasonló feladatkörben
  • Gyakorlat nagy méretű komplex adatbázisok, adatpiacok kezelésében, fejlesztésében
  • Jó kommunikációs készség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet, koordinációs készség
  • Analitikus látásmód
  • SQL ismeret
  • Magabiztos MS Office ismeret /MS Excel kiemelten

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Sberbank Magyarország Zrt.