Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője.

Pénzügyi és Elszámolási Területükre keresünk
ADATMENEDZSMENT SZAKÉRTŐ
munkatársat.

Adatmenedzsment szakértő

Feladatok

  • Adatpiac-építés az üzleti igényeknek megfelelően;
  • Adatfolyamat-optimalizálás üzleti területekkel közösen;
  • Vezetői információs rendszer támogatása;
  • Felelősségi körbe tartozó riportok építése, elemzése;
  • Informatikai adatmodell specifikációk támogatása;
  • Adatigény-konszolidáció;
  • Automatizáció;
  • Üzleti intelligencia stratégia program projektjeinek támogatása.

Elvárások

Egy agilis, motivált, proaktív, érdeklődő, valamint jó technológiai affinitással rendelkező szakértő kollégára van szükségünk, aki:

  • min. 2 év releváns tapasztalattal rendelkezik;
  • szeret rengeteget tanulni és fejlődni mind üzleti, mind IT technológiai szempontból;
  • érdeklődik a pénzügyi riporting, BI, adatmenedzsment világa iránt;
  • jó barátságban van az Excellel, SQL-lel;
  • szereti a tiszta, egyszerű dolgokat és folyamatokat;
  • része akar lenni egy szuper, együttműködő, emberi, de pörgős és motivált csapatnak.

Egyéb információ

  • PL/SQL tudás;
  • Bármilyen programozási, adatmodellezési ismeret, tapasztalat;
  • Biztosítástechnikai ismeretek;
  • Projekt tapasztalatok;
  • BI működési tapasztalatok.
  • aktuárius tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Számos béren kívüli juttatás (cafeteria, céges egészségcsomag, kedvezmények)
  • Fitneszterem, étterem a székházban
  • TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységek
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas időbeosztás
  • Home office lehetőség
Cégnév: MP Solutions Kft.