Mind-Diák Szövetkezet
A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Adatmenedzsment gyakornok - fedezetértékelés - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékbecslési folyamat megismerése, szakmai ismeretek szerzése
  • Értékbecslésekhez kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése
  • Értékbecslések megrendelése
  • Beérkezett elektronikus alapú értékbecslések és rendszerek kezelése
  • Jelzáloghitel-igénylésekhez felajánlott ingatlan fedezetekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása lakossági és vállalati területen

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra (kiválasztást követően is beszerezhető)
  • Munkaidő
  • Legalább fél éves gyakorlati idő
  • Minimum heti 30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1259 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolás, szakdolgozatírási lehetőség
  • Önálló felelősséggel járó feladatok
  • Szakmai és készségfejlesztések
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet