Adatközponti infrastruktúra és UPS/Aggregátor berendezés üzemeltetési szakértő

Műszaki feladatok:

Adatközpontok kiszolgáló rendszereinek (villamos, gépész stb.) napi üzemeltetése

UPS rendszerek (5-500 kVA) üzemeltetése, karbantartása

Aggregátorok üzemeltetése, karbantartása

Egyéb villamos- gépész rendszerek üzemeltetése

Életciklus menedzsment, berendezés cserék szervezése, nyilvántartások naprakészen tartása

Társosztályokkal történő kapcsolattartás, tervezői és egyéb egyeztetéseken való részvétel

Hibakezelés, első szintű beavatkozás és hibaelhárítás

Hibaesemények, karbantartási folyamatok, egyéb események menedzselése, pontos és konzisztens dokumentálása

Rendszeres és eseti karbantartások elvégzése

Szerződött alvállalkozók munkavégzésének szervezése, felügyelete, teljesítés ellenőrzése

Műszaki üzemeltetéshez tartozó dokumentációk naprakész vezetése

Dokumentációk, forgatókönyvek készítése

Villamos kivitelezési, villanyszerelési munkálatok elvégzése

Követelmények (képzettség, végzettség, készségek):

  • Legalább középfokú, villamos szakirányú végzettség
  • Nagy rendelkezésre állású, kritikus villamos rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év hasonló, magas rendelkezésre állású, 24 órás üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 0,4kV kapcsolási jogosultság
  • Felhasználói szintű Excel, Word, PowerPoint, Outlook ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Magas szintű stressztűrő képesség
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Csapatjátékos
  • B” Kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Adatközponti környezetben szerzett tapasztalat
  • Ipari gépészeti rendszerek területén szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú kiegészítő szakképesítés (villamos, gépész, egyéb) megléte
  • Tervezésben, projektmenedzsmentben, kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: OTP Bank Nyrt.