A Cvonline.hu partnere, magyar tulajdonú budapesti IT szolgáltató cég keresi új munkatársát

Adatközpont technikus

pozícióba.

Feladatok, amelyekben számítanak Rád:

  • Napi operátori munkavégzések koordinálása
  • Adatközpont infrastruktúrájának zavartalan működtetése
  • Géptermi rend ellenőrzése és fenntartása
  • Új és meglévő ügyfelektől érkező infrastruktúra igények kezelése
  • Géptermi berendezések hibaelhárításának támogatása

Amit elvárnak Tőled:

  • Operációs és hálózati rendszerek alapos ismerete
  • Minimum középfokú – ideális esetben IT vagy műszaki – végzettség
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Precizitás, pontosság

Előnyként értékelik:

  • Adatközpont üzemeltetési tapasztalat
  • Géptermi infrastruktúra ismeretek
  • Egyetemi/főiskolai műszaki végzettség
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Amit kínálnak:

  • Több hónapos betanítási időszak
  • Egy műszakos, nappali munkarend
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Karrierlehetőség

Akkor is várják a jelentkezésed, ha pályakezdő vagy!

Munkavégzés helye: Budapest, Telekom Dataplex

Cégnév: Cvonline.hu ügyfél