AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nagyvállalati Partnercégünkhöz keresünk

 adatközpont technikus/ hálózatépítő

pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: elsősorban Baracska, rotációban Törökbálint

Feladatok, amelyben a támogatásodat kérjük:

  • Közép-európai adatközpontjainak napi támogatása a belső ügyfelek és a külső beszállítók felé
  • IT eszközök beszerelése a rack szekrényekbe és a szükséges erős- és gyengeáramú kábelek csatlakoztatása
  • Patch kábelek bekötése (réz és optika)
  • Alapszintű hibaelhárítási feladatok ellátása:
  • adott eszköz ki- és bekapcsolása
  • kábel csatlakozási hiba megkeresése
  • látható hibajelzések (LED-ek, kijelzők) beazonosítása, értelmezése és riportolása
  • Cserélhető adathordozók kezelése
  • Karbantartást vagy hibaelhárítást végző külső szakemberek munkájának felügyelete
  • Raktárkészlet kezelése, mozgatása, eszközök bevételezésével, elszállításukkal kapcsolatos feladatok
  • leltár elkészítése, naprakészen tartása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 – 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzok, tervek és folyamatábrák értelmezése
  • Microsoft Office szoftverek (Word, Excel, PowerPoint) ismerete
  • Felhasználó szintű ismeret Microsoft Windows / Outlook / Lotus Notes
  • Tanulásra való törekvés a cégspecifikus szoftverek használatában
  • Telefonos készenléti feladatok ellátása, rotációval
  • Az ügyfelek magasszintű kiszolgálása miatt a munkavégzés szükség esetén lehet hétvégén, vagy ünnepnapon is (előre egyeztetve)
  • Egyaránt képes önállóan és csapatban is dolgozni

Előny:

  • Magasbiztos angol nyelvtudás
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Informatikai vagy telekommunikációs végzettség

Amit nyújtunk számodra:

  • Stabil nagyvállalati hátteret
  • Biztos kereseti lehetőséget
  • Személyre szabható cafetéria juttatást
  • Éves teljesítmény alapú jutalmat
  • Munkábajárás támogatása
  • Céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • Céges laptopot
  • Dolgozói kedvezményeket
  • Elismert szakemberekből álló csapatot

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével angol nyelven várjuk a pályázati anyagodat!

További információért keresse fel Kollégánkat, Kiss Máriát a 06 20 273 1900 telefonszámon!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Cégnév: Get Work Trend Kft.