Feladatok

Milyen feladataid lesznek?
  • Aktív együttműködésben leszel a nemzetközi és belföldi partnereinkkel, a csapatunk francia és magyar tagjaival és biztosítod a zökkenőmentes adatszolgáltatást, részt veszel a megbeszéléseinken.
  • A pozíciód része lesz partnerek által szolgáltatott fájlok/adatok változásainak nyomon követése, monitorozása és a precizitásodban bízva kérjük a változások rögzítését.
  • Excel fájlokban gyűjtött adatokat fogsz kezelni és főként SAP-ban dolgozol majd, melyhez biztosítjuk az oktatást.
  • Szerteágazó területeken számítunk a munkádra. Részt veszel a fuvarszervezési, szállítmányozási tevékenységben és minőségügyi területhez kapcsolódó feladataid is lesznek.
  • Idővel szívesen bevonunk a készletkezelési és termeléstervezési feladatokba is.

Elvárások

Téged keresünk ha:
  • Van már tapasztalatod adatok kezelésében.
  • Precízen szereted végezni feladataidat.
  • Szívesen merülsz el adatelemzésben.
  • Jól kommunikálsz és ez akár angolul sem okoz gondot.
  • Jól szervezett vagy és képes vagy több tevékenység párhuzamos kezelésére.

Előnyt jelent

Előnyt jelent nálunk ha:
  • Több mint alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Dolgoztál már SAP-ban.
  • Tapasztalatot szereztél és/vagy tanulmányokat folytattál ellátási lánc, termelő tevékenység, közgazdasági vagy agronómiai területek valamelyikén.

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?
A munkavégzéshez laptopot és mobiltelefont biztosítunk. A telefont privát célra is használhatod.
Munkatársainkat folyamatosan képezzük, fejlesztjük és a csapattagok támogatják egymás munkáját.
Az irodai légkör családias, kis létszámú irodában dolgozunk.
Kiemelten versenyképes juttatási csomagot ajánlunk.

Céginformáció

A LIMAGRAIN a világ 4. legnagyobb vetőmagvállalata. A termékeit 50 országban értékesíti 20 leányvállalata és számos forgalmazója révén. Vezető pozíciót tölt be Európában búza, repce, kukorica és állati takarmányozás területeken, továbbá kiemelkedő szerepet játszik a napraforgó piacon is.
A Limagrain cégcsoport magyar leányvállalata mezőhegyesi készlettervezési csapatába keresünk új munkatársat
ADATKEZELÉSI KOORDINÁTOR (Data analyst) pozícióba 1 éves határozott időre.
Cégnév: Limagrain CE SE Mo-i Fióktelepe