KIK VAGYUNK? A fejlesztéspolitikai rendszert támogató és több ezer milliárd forint felhasználását biztosító informatikai fejlesztő csapata

Adatjavítási koordinátor

Support csapatunkba keresünk help desk rendszer mágust, akin nem foghatnak ki a pályázatkezelő rendszerek.

Feladatok

  • A pályázatkezelő rendszer felhasználóitól érkező bejelentések fogadása help desk rendszeren keresztül;
  • Hibák, bejelentések megoldása, vagy továbbítása a fejlesztők felé;
  • IT javítási folyamatok menedzselése;
  • Az elkészített javítások céltesztjének végrehajtása, értékelése, dokumentálása és riportolása;
  • Automatikus tesztek eredményeinek kiértékelése, tesztesetek készítése;
  • Szükség esetén tanácsadás, segítségnyújtás a felhasználók részére az adott funkciók tesztelésében;
  • Az esetek feladatkezelő rendszerben történő adminisztrációja;

Elvárások

  • Igényes, pontos, dinamikus, önálló munkavégzés;
  • Magas szintű problémamegoldó és konfliktuskezelő készség;
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt;
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használata

Előnyök

  • Pályázatkezelési tapasztalat, különösen finanszírozással kapcsolatos területen;
  • Közgazdasági és/vagy informatikai végzettség;
  • IT alkalmazások support-jában szerzett tapasztalat;
  • 1-3 év informatikai területen szerzett tapasztalat;
  • IT fejlesztések során szerzett tesztelői tapasztalat;

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, sportkártya, önkéntes pénztári támogatások, munkába járás támogatása);
  • Fiatal, lendületes csapat;
  • Szakmai képzések támogatása;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Biciklibarát munkahely Budapest szívében

Egyéb információk

Mikor kezdhetsz? A kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal.

Munkavégzés helye

Budapest

Hogyan jelentkezhetsz? Magyar nyelvű önéletrajz motivációs levél megküldésével. Tárgy: „ADATJAVÍTÁSI KOORDINÁTOR” A pályázás menete: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók írásbeli feladatmegoldásokon és szóbeli interjúkon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

Cégnév: Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.