Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője.

Adatfolyamat elemző

Feladatok

  • Adatirányítási csoport szintű politika és kapcsolódó irányelvek implementációjának támogatása cégcsoport szinten az adatarchitektúrára vonatkozóan
  • Master Data/Reference Data körök adatfolyamatainak feltérképezése, dokumentálása, a dokumentumok közzététele és változáskezelése
  • Központba érkező üzleti kérdések/felvetések (ún. business use case-k) gyűjtése, előfeldolgozása, a legjobb megoldások megkeresése, majd a megfelelő kidolgozási csatorna (BI, AI, IT megoldás, robotika stb.) felé történő becsatornázása, az Adatkezelési Bizottság elé terjesztése.
  • Annak biztosítása, hogy az ún. business use case-k megfelelően és egységes módszertan mentén kerüljenek felmérésre, majd az Adatkezelési Bizottságban véleményeztetésre, s megfelelő támogatottság esetében bevezetésre.
  • Részvétel azon adatkörök azonosításában, felügyeletében, amelyek a központi adatvagyon körébe sorolandók, illetve oda soroltak.

Elvárások

Agilis, az adatfolyamatok felmérése iránt érdeklődő, IT tudással rendelkező kollégára van szükségünk, aki:

  • Adatmenedzsment tapasztalattal rendelkezik;
  • Felsőfokú képzettsége, valamint aktív angol nyelvtudása van;
  • Adatmodellezési ismeretekkel rendelkezik;
  • Jó kommunikációs és kiemelkedő együttműködési készséggel bír;
  • Rendszerszemléletű, jó analitikus képességű és logikus gondolkodású.

Egyéb információ

  • Pénzintézeti vagy biztosítási szektorban szerzett releváns gyakorlat.

Amit nyújtunk

  • Számos béren kívüli juttatás (cafeteria, céges egészségcsomag, kedvezmények)
  • Fitneszterem, étterem a székházban
  • TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységek
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas időbeosztás
  • Home office lehetőség
Cégnév: MP Solutions Kft.