Adatfeldolgozó munkatárs (8441)

adatfeldolgozó munkatársat keresünk!

Oktatási Hivatal Felsőoktatási Felvételi Főosztálya Partnerünk részére új munkatársat keresünk adatfeldolgozó munkakörben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adatfeldolgozási folyamatban való részvétel: postabontás, vonalkódozás, szkennelés, adatrögzítés, adatkezelés, adatfeldolgozás, hibakezelés,
  • a feldolgozási munka tárgyát képező dokumentumok, iratok, postai küldemények stb. raktározása, mozgatása, rendszerezése és válogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Cselekvőképesség,
  • érettségi bizonyítvány,
  • felhasználói szintű számítógép-használati ismeretek,
  • a Microsoft Office programcsomag ismerete (Word, Excel, Outlook).

A törvény által előírt feltételek:

  • büntetlen előélet (érvényes és bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány),
  • magyar állampolgárság,
  • az 599/2021. (X. 28.) Korm. rendelet értelmében 2021. december 15-től új foglalkoztatási jogviszony csak olyan személlyel lehetséges, aki a védőoltást (kétdózisú oltóanyag esetén mindkét dózist) felvette, kivéve, ha részére az oltás egészségügyi indokból ellenjavallt, és ezt az érintett személy háziorvosa vagy az érintett személyt kezelő szakorvos által kiállított szakvélemény alátámasztja.

Előnyök:

  • Adatfeldolgozásban szerzett gyakorlat,
  • irodai berendezések (számítógép, szkenner, fénymásoló) kezelésében szerzett jártasság.

Amit nyújtunk:

  • 2022. 02. 14. napjától 2022. 08. 25. napjáig szóló, határozott időtartamú munkaszerződés,
  • hivatali munkarend,
  • bruttó 290 000 Ft/hó jövedelem,
  • cafetéria juttatás,
  • modern munkakörnyezet és jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: 1122 Budapest, (a Széll Kálmán tér és a Déli pályaudvar között)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre.

A jelentkezési határidő: 2022. január 31.

Cégnév: Karrierjob.hu