Miskolc a te helyed
Deufol Hungary Kft.

Adatelemző Szakértő

Részt venni a változás alakításában. Egy lépéssel megelőzni a holnap kihívásait már ma. Együtt növekedni egy fejlődő iparágban. Értékeink mentén, felelősen viselkedni. TÚLLÉPNI A HATÁROKAT. Ezt jelenti a DEUFOL csapatában dolgozni.
Világszerte 3 kontinensen, 12 ország 90 telephelyén, 2400 motivált munkatársunkkal, globális szereplők vagyunk az ellátási lánc megoldások és az ipari csomagolás területén.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Deufol németországi központjának támogatása a belső és külső (ügyféloldali) ellátási lánc menedzsment és logisztikai folyamatokhoz kapcsolódó adatelemzési tevékenységekkel
  • Egyedi megoldások fejlesztése az üzleti adatelemzés terén, a jelenleg alkalmazott technológiákkal és módszerekkel (MS Excel/VBA)
  • A belső szakértői csapattal (Németország) együttműködve részvétel az ügyfelek tevékenységeihez kapcsolódó új riportok, dashboardok és tervezési/előrejelzési eszközök fejlesztésében
  • Részvétel a jelenlegi adatelemzési tevékenységek átültetésében MS Excel/VBA-ról PowerBI alapú elemzésre és adatvizualizációra
  • Üzleti igények elemzése, koncepciótervezés és a BI / adatelemzési megoldások tesztelése
  • Felhasználóbarát, a Deufol és az ügyfelek munkavállalóinak napi munkavégzését segítő eszközök előállítása
  • Folyamatosan változó kihívások, igények kezelése, gyors reagálás a felmerülő üzleti igényekre, folyamatváltozásokra
  • Aktív részvétel a magyarországi adatelemzési tevékenységek kialakításában; a helyi kiscsapat munkájának koordinálása, junior kolléga mentorálása
  • Egy új, kreatív csapat felépítésében való lelkes részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdaság-informatikus, gazdasági vagy IT területen
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Erős szakmai ismeretek adatintegrációs módszerek és technológiák használata terén
  • Különböző adatmodellezési technológiák ismerete
  • Analitikai architektúra koncepciók mély ismerete (pl. data warehouse, data lake, data lab, data mesh)
  • Kiváló elemzőkészség, adatok elemzésére és vizuális bemutatására, illetve testreszabott adatelemzési megoldások létrehozására való képesség
  • Relációs és többdimenziós adatbázisok jó ismerete
  • Programozási nyelvben szerzett tapasztalat, valamint a NonSQL adatbázisok ismerete
  • Lelkesedés az új, innovatív IT trendek iránt
  • Nyitottság különböző, izgalmas ügyfélprojektekben való részvételre
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • A projekten dolgozó csapattagok mentorálására való képesség az alkalmazott technológiák és jó gyakorlatok terén
  • Képesség egy kreatív, nemzetközi, virtuális csapatban történő együttműködésre
  • Utazási hajlandóság (alkalmanként, Németországba)

Amit kínálunk:

  • Innovatív, növekvő nemzetközi vállalati környezet
  • Nemzetközi projektben való részvétel lehetősége
  • Érdekes és felelősségteljes feladatok, amelyeket csapatban közösen és a saját tudását, kreativitását és személyiségét használva végezhet
  • Versenyképes alapbér, vonzó juttatási csomag (bónusz, széleskörű céges kedvezmények, céges események, képzések)
  • Személyes fejlődés, karrierépítés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Jelentkezés gomb megnyomása után a Deufol Hungary karrieroldalán.

Cégnév: Deufol Hungary Kft.