CIB Bank Zrt.

A CIB Bank Zrt.

Adatelemző (kockázatelemzés)

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Adatmenedzsmenttel kapcsolatos egységes információbázis és megközelítés fejlesztése, működtetése
  • Rendszeres adatszolgáltatások, sztenderd riportok és azok fejlesztései
  • Banki stressztesztek és ehhez kapcsolódó adatkörök struktúrálása
  • Részvétel a szakterülethez kapcsolódó inspiráló projektekben

Követelmények, elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági informatika, matematika, közgazdaságtan)
  • Adatbázis-kezelésben való jártasság, SQL ismeret
  • Az angol nyelv legalább középfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Kvantitatív háttér, jó elemző és numerikus készség
  • Banki kockázatkezelés területén szerzett tapasztalat
  • SAS programozási ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CIB Bank Zrt.