A GreenTech Development Kft. a városi erdészet jövőjének úttörője. Integrált digitális megoldásokat kínálnak az egészséges városi fák és közösségek fenntartása érdekében. Legyél a csapatuk tagja!

Feladatok:

  • fás területekhez tartozó 3 dimmenziós adatok kezelése és kiértékelése
  • adatok letöltése, elemzése, továbbítása
  • összefoglaló táblázatok készítése
  • egyéb adminisztráció
  • kapcsolattartás a központi irodával különböző platformokon keresztül (e-mail, videóhívás,chat)

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok kertépítő mérnök, geográfus, geoinformatikus, építész vagy grafikus területen
  • alapszintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (főként Word és Excel)
  • saját laptop/asztali PC

Munkaidő

  • heti minimum 20 óra vállalása
  • rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • bruttó 1609 Ft/óra diákbér
  • home office lehetőség az irodai betanulást követően
  • hosszú távú diákmunka
  • fejlődési lehetőség szakmai és környezettudatosság területén

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • érdeklődés a környezettudatosság iránt
  • térinformatikai/grafikai programok ismerete

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet