A Veolia cégcsoport energetikai ágazata 10 országosan meghatározó nagyerőműben termel villamos- és hőenergiát. Így látva el árammal több mint 623 ezer lakos éves fogyasztását, és több mint 270 ezer lakásban és intézményben biztosít fűtést. Ezeknek 60%-a megújuló energiaforrásból származik. Az energetikai ágazat a cégcsoport legnagyobb és legjelentősebb része.

Feladatok:

  • Szakterülethez tartozó információk gyűjtése, strukturálása és összegzése
  • Aktív kapcsolattartás, szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Összegyűjtött adatok elemzése és statisztikák, riportok készítése
  • Elkészített kimutatások elemzése és aktualizálása
  • Költségelemzések, riportok készítése a stratégiai döntéshozatal elősegítéséhez
  • Ad hoc elemzések elkészítése vezetők részére vagy saját statisztikák kidolgozása
  • Új ötletek bevezetése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Közgazdasági/pénzügyi területen folytatott tanulmányok
  • Magabiztos MS Office (főleg Excel) ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Üzleti szemléletmód, jó logikai készség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban végezhető diákmunka
  • Heti 35-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 2200 Ft/óra diákbér
  • Céges eszközök
  • Jó munkahelyi légkör és együttműködő kollégák
  • Kölcsönös megfelelés esetén főállású munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet
Jelentkezés online: juhasz.barbara@minddiak.hu