Pozíció leírása / Job description

A TE Connectivity, egy amerikai tulajdonú, 50 éve piacvezető multinacionális nagyvállalat. 120 gyárukban közel 500 000 precíziós tervezésű terméket gyártanak világszerte. Olyan elektronikai csatlakozó termékeket terveznek és állítanak elő, amelyeket elsődlegesen az autóiparban használnak fel.

Esztergomi üzemükben már több, mint 1200 kollégával gyártanak az autóipar számára alkatrészeket.

Termelési részlegeik: szerszámüzem, fröccsöntőüzem, kéziszerelde, automata összeszerelő-, felülfröccsöntő üzem.

Ha szeretnél csatlakozni egy támogató csapathoz, és részese lenni sikereinknek, várjuk jelentkezésed!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Gyártásindítás támogatása minőségügyi oldalról.
  • Felmerülő műszaki problémák elemzése, gyökérokok kutatása, adatok kiértékelése, korrekciós és megelőző intézkedések meghatározása, bevezetése.
  • Adatok elemzése az átviteli teljesítményre vonatkozóan minden munkaállomáson.
  • Folyamatfejlesztési és folyamatoptimalizálási tevékenységek meghatározása, végrehajtása.
  • Utasítások készítése, dokumentációk karbantartása.

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • minimum 3 év folyamatmérnöki / minőségügyi mérnöki tapasztalat,
  • jó analizációs és problémamegoldó készség,
  • six sigma ismerete,
  • képformátumú adatok összehasonlításában, szerzett tapasztalat,
  • erős angol nyelvtudás.

Előny:

  • új termék bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • tisztatérben szerzett tapasztalat,
  • német nyelvtudás.

4 hónapos németországi betanulással kezdődik a munkaviszony, a kiküldetés vállalása és a magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen!

Amit nyújtunk / Benefits

Tapasztalt mérnökként új kihívásokra vágysz? Szeretnél részese lenni egy teljesen új részleg felépítésének?

Multinacionális Partnerünk új termelési részleget nyit, ebbe az új, tisztatérben lévő félautomata szereldébe keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársakat FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba JANUÁRI kezdéssel.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, éves bónusz, 13. havi fizetés, napi egyszeri melegétkezés 200Ft/ebéd áron),
  • felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok, innovatív gyártási környezet,
  • fejlődési lehetőség, képzések,
  • támogató, nemzetközi munkakörnyezet,
  • ingyenes vállalati buszjáratok (Dorog, Esztergom irányából),
  • albérleti támogatás,
  • dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben,
  • iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok,
  • gyáron belüli ingyenes edzőterem,
  • biztonságos munkakörnyezet,
  • stabil, hosszútávú lehetőség egy bővülő cégnél.

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.