Magyarország legambiciózusabb pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi bankot szeretnénk megvalósítani.
Stabil hátterű, rugalmas intézményünk Elemzői csapatába keresünk munkatársat, akár azonnali belépéssel:

Adatelemző

Feladatok

  • Adatszolgáltatás menedzselése a felsővezetés számára a vállalat szakmai feladataival összefüggésben, döntéselőkészítő riportok készítése
  • Riportok/automatizált riportok kialakítása, fejlesztése és karbantartása
  • Adatelemzéssel kapcsolatos projektekben, folyamat fejlesztésben való aktív részvétel
  • Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, konklúziók levonása
  • Adatgyűjtés, adatfeldolgozás, ad-hoc riportok elemzések készítése
  • Adatbázisok monitorozása, adattisztításra való javaslattétel, fejlesztési javaslatok adatbővítési javaslatok előkészítése
  • Kimutatások, prezentációk előkészítése és bemutatása
  • Együttműködés a társosztályokkal, különböző üzleti területek munkájának támogatása
  • Piaci adatok elemzése és értelmezése, eredmények, trendek elemzése
  • Meglévő vállalati algoritmusok futtatása, újak készítése az üzleti igények alapján
  • Vállalati projektekben való részvétel

Elvárások, tapasztalat

  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves SQL lekérdezési tapasztalat, adattárházi lekérdezésekben való jártasság
  • Aktív erős excel tudás (power query, power pivot, DAX, VBA)
  • Proaktív, problémamegoldó szemlélet
  • Analitikus, elemzési feladatok elvégzésében szerzett gyakorlat
  • Strukturált, gyakorlatias gondolkodásmód, komplex probléma felismerés és megoldás
  • Tapasztalat analitikus, elemzési feladatok elvégzésében
  • Új ismeretek elsajátítására való nyitottság
  • Kiváló tanulási készség
  • Üzleti szemlélet

Előnyt jelent

  • BI adatelemző és adatvizualizációs eszközök ismerete (QlikSense, PowerBI, Tableau, Data Studio)
  • Adatvizualizációs tapasztalat
  • Python, R tapasztalat
  • Machine learning és deep learning tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Modern iroda és inspiráló környezet
  • Pénzügyi startup megvalósításában való részvétel lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.