Miskolc a te helyed

Adatelemző

Feladatok:

  • Adatszolgáltatás menedzselése a felsővezetés számára a vállalat szakmai feladataival összefüggésben, döntéselőkészítő riportok készítése
  • Riportok/automatizált riportok kialakítása, fejlesztése és karbantartása
  • Adatelemzéssel kapcsolatos projektekben, folyamat fejlesztésben való aktív részvéte
  • Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, konklúziók levonása
  • Adatgyűjtés, adatfeldolgozás, ad-hoc riportok elemzések készítése
  • Adattisztításra való javaslattétel, fejlesztési javaslatok adatbővítési javaslatok előkészítése
  • Kimutatások, prezentációk előkészítése és bemutatása
  • Vállalati projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív erős excel és powerpoint tudás (power query, power pivot, függvények)
  • Proaktív, problémamegoldó szemlélet
  • Analitikus, elemzési feladatok elvégzésében szerzett gyakorlat
  • Strukturált, gyakorlatias gondolkodásmód, komplex probléma felismerés és megoldás
  • Tapasztalat analitikus, elemzési feladatok elvégzésében
  • Új ismeretek elsajátítására való nyitottság
  • Kiváló tanulási készség
  • Üzleti szemlélet

Munkavégzés helye

Üllő

Cégnév: EasyHiring Services Kft.