GARTNER INTERTRANS HUNGÁRIA KFT.
Csatlakozz hozzánk

Adatelemző

pozícióba!
Szeretnél egy több mint 100 éves tradicionális osztrák vállalatcsoport és egyben Magyarország egyik legnagyobb – 40 milliárd forint feletti – árbevételű fuvarozási és logisztikai vállalatának új munkatársa lenni? A Gartner Intertrans Hungária Kft. zalaegerszegi telephelyére, adatelemző munkakörben tapasztalattal rendelkező munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépjárműflotta fogyasztási adatainak követése
  • Túlfogyasztások vizsgálata
  • Üzemanyagtank-szint változásainak elemzése
  • Üzemanyag felvétek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az osztrák társosztállyal
  • Heti és havi beszámolók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 1-3 éves releváns vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Széleskörű MS Office ismeretek
  • Legalább egy idegen nyelv középszintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, pontosság, precizitás
  • Ambiciózus és proaktív személyiség, hatékony tervező és szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egynél több idegen nyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: GARTNER INTERTRANS HUNGÁRIA KFT.