Miskolc a te helyed

A napi munkavégzés során a feladataid közé fog tartozni:

  • a különböző riportok kialakítása, fejlesztése és elemzése
  • az adatrengetegben lévő és rejlő kulcsfontosságú adatok kinyerése
  • üzleti igények feltérképezésében, megértésébe
  • a már rendelkezésre álló, valamint az új üzleti adatok és folyamatok ki- és átalakítása egyaránt
  • társosztályok napi szintű támogatása
  • folyamatos kapcsolattartás a különböző szakterületekkel, valamint a beérkező igények felmérése, figyelemmel kísérése és dokumentálása
  • működés hatákony növelése

Elvárások:

Téged keresünk ha:

- SQL és adatvizualizációs tudásod van, mindez kreativitással fűszerezve

- kiemelkedő elemzőkészséggel és riport szemléletmóddal rendelkezel

- fontos számunkra, hogy strukturáltan gondolkodj

- szereted a precíz munkát és szeretsz csapatban dolgozni

- van tapasztalatod valamely programozási nyelv terén (pl: Python, R-studio, Shiny)

- jó a probléma megoldó képességed erős, ha jól tudsz tervezni és szervezni

- van releváns szakmai tapasztalatod

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>-Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás<br />-Versenyképes fizetés<br />-K