Adatelemző

Partnerünk folyamatosan bővülő csapatába keresünk adatelemző pozícióba munkavállalókat. Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is egyaránt várjuk a lényeg, hogy szeress adatokkal dolgozni.

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkád során

  • Partnerek felmérése alapján adatok összegyűjtése és feldolgozása
  • Az összegyűjtött adatokból a megfelelő információk kinyerése
  • Adatok elemzése, kimutatások elkészítése
  • Kutatási terv alapján grafikonok, diagramok és jelentések készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás német nyelven
  • Munkatársak projektjeinek a támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Informatikai, közgazdasági, szociológiai vagy pénzügyi felsőfokú képesítés
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás ( + angol nyelv ismerete)
  • Analitikus gondolkodás
  • Magabiztos MS Excel és az MS PowerPoint programok ismerete

Előny, ha adatbázisokban, statisztikai eszközök ismeretében (pl. SPSS, R) szerzett tapasztalattal rendelkezel.

Amit a cég kínál

  • Versenyképes alapbér
  • Stabil, hosszútávu munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Üzleti angol nyelvtudás fejlesztésében való támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Ha szimpatikusnak találod a pozíciót és szeretnél egy támogató csapat részese lenni, akkor küldd el az önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Menton Jobs Kft