Egy innovatív vezetői információs szoftvert és applikációkat fejlesztő magyar tulajdonú vállalathoz keresünk új adatelemző csapattagot. A cég fő terméke komplex szemléletváltással segít a döntéshozatalban, hogy megbízhatóan, folyamatos szakmai alapokon nyugvó fejlődéssel, a legkevesebb idő és energiaráfordítással tudjanak az ügyfelek hatékonyan, fenntarthatóan gazdálkodni.

Adatelemző

Feladatok

  • Mezőgazdasági adatok tisztítása, adatkarbantartás
  • Adatvizualizáció
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Lekérdezések írása, adattáblák kialakítása
  • Statisztikai módszerek gyakorlati alkalmazása

Követelmények

  • MS Office, de elsősorban az Excel magas szintű kezelése

Előnyt jelent:

  • Agrár felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Relációs adatbázis (MYSQL-MSSQL) haladó ismerete
  • Releváns, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Eredményközpontú, proaktív gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkakörülmények (törzsidő + lehetőség otthoni munkavégzésre)
  • Motiváló, segítőkész munkatársak
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ember- és családbarát hozzáállás

Munkavégzés helye

Keszthely

Cégnév: Randstad Hungary Kft.