Miskolc a te helyed

Adatelemzőt keres a Ringier

Főbb feladatok:

  • a cég portfóliójába tartozó termékek értékelése, elemzése (print, digital egyaránt)
  • az értékesítést támogató adatok összegyűjtése, elemzése
  • a látogatottsági adatokból a tartalomfejlesztést segítő kutatások előkészítése, szervezése, szükség esetén megvalósítása
  • részvétel a mérési eljárások és rendszerek továbbfejlesztésében
  • statisztikai modellek, szegmensek képzése

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat és készségek:

  • statisztikai, adatelemzési, riportolási ismeretek
  • alapvető mérési és auditálási rendszerek ismerete
  • MS Office eszközök, különösen Excel magas szintű ismerete
  • adatfeldolgozási módszerek ismerete
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • precízitás, önállóság
  • jó problémamegoldó készség
  • proaktív gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • online kutatási adatsorok kezelésében és használatában szerzett tapasztalat
  • statisztikai ismeretek: R, Python, SPSS vagy hasonló elemző szoftverek ismerete
  • Gemius OLA, Gemius Explorer, Gemius Prism, Google Analytics vagy hasonló rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • médiacégeknél szerzett tapasztalat adatbázisok kezelésében való jártasság
  • azonnali kezdés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem + egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatcsoportnál
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Minimum heti 20 óra (megegyezés szerint bővíthető)
  • Home office lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
Cégnév: Ringier Hungary Kft.