A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba

Adatelemzőt

Feladatok, amelyek várnak rád:

  • Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, üzletileg értelmezhető konklúziók levonása
  • Döntés előkészítő anyagok készítése
  • Adatelemzéssel kapcsolatos projektekben, folyamat fejlesztésben való aktív részvétel
  • Self-service jelleggel működő riporting eszközök karbantartása, üzemeltetése
  • Adatgyűjtés, adattisztítás és adatfeldolgozás
  • Adatbázisok kezelése, karbantartása, bővítése
  • Kimutatások, prezentációk előkészítése és bemutatása
  • Együttműködés a társosztályokkal, különböző üzleti területek munkájának támogatása

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Felsőfokú végzettséget
  • Középfokú angol nyelvismeretet
  • Alapvető SQL ismereteket (egyszerű SELECT parancsok, GROUP BY záradékok, összegzések használata)
  • Python nyelv és adatelemzéshez gyakran használt könyvtárak alapvető ismeretét
  • Tapasztalatot analitikus, elemzési feladatok elvégzésében
  • Proaktivitást, képességet önálló gondolkodásra, munkavégzésre
  • Érdeklődést és nyitottságot új témák megismerésére, új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági vagy matematikai végzettség
  • VBA ismerete
  • Adatvizualizációs tapasztalat
  • Microstrategy rendszer ismerete
  • FMCG szektorban, kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk számodra

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát

Munkavégzés helyeSPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
Cégnév: SPAR Magyarország Kft.