Ki szeretnéd venni a részed a magyarországi hulladékgazdálkodás transzformációjából?

Érdekelnek a logisztikai, optimalizálási kihívások a hulladékgazdálkodásban?

Szeretnél egy dinamikus, profi csapatban dolgozni?

Akkor KÖZTÜNK a helyed!

MOL Körforgásos Gazdasági Szolgáltatások (CES) szervezete meghirdeti az alábbi pozíciót

Adatelemzési szakértő

MOL 2030+ stratégiájával összhangban elkötelezettek vagyunk a magyarországi hulladékgazdálkodási rendszer körkörös hulladékgazdálkodás irányába történő átalakításában, melynek keretében jelentkezőtől elvárt legfőbb követelmény a hulladékgazdálkodási létesítmények országos szintű üzemeltetési és együttműködési stratégiájának létrehozása.

Feladatok

  • Létesítményekkel összefüggő adatáramlások stratégiai tervezése, kialakítása, implementálása, folyamatos fejlesztése.
  • Adatösszegzések, riportolási folyamatok kialakítása, adattovábítási folyamatok felépítése,
  • Létesítmények értékeléséhez, elszámolásához kapacsolódó folyamatok tervezése, kialakítása, implementálása

Követelmények

  • Egyetemi végzettség (Mérnök/Műszaki menedzser) és minimum 2-3 év létesítmények üzemeltetése során szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol és magyar nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Outlook)

Képességek

  • Csapatjátékos szemlélet
  • Önálló, precíz, felelőségteljes, analitikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, szakmai Önéletrajz csatolásával jelentkezz a MOL állásportálján keresztül!

Mint az feltehetően Ön előtt is ismert a munkahelyek koronavírus elleni védelméről szóló 598/2021. (X. 28.) Korm. rendelet a munkáltatók részére lehetővé tette hogy a munkavégzés feltételeként előírják a SARS-CoV-2 koronavírus elleni védőoltás felvételét a foglalkoztatottak számára, ha ezt szükségesnek látják az ott dolgozók biztonsága érdekében, valamint megteremtette annak lehetőségét, hogy a munkáltató kezelje a foglalkoztatottnak a védettségi igazolványban/dokumentumokban szereplő, a védőoltás felvételére, valamint esetlegesen a védőoltás felvételének szakvéleménnyel alátámasztott ellenjavalltságára vonatkozó adatokat.

Vállalatunk a védettség regisztrációja érdekében egy applikációt működtet, melybe  a kollégák védettségük tényét (amennyiben az határidőhöz kötött, úgy ezt a határidőt) vagy az oltás orvosi ellenjavallatának tényét rögzítik. Munkatársaink számára a regisztráció kötelező.

Tájékoztatjuk, hogy vállalatunk a munkavégzés feltételeként határozta meg a védettség meglétét.

Cégnév: MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság