Az NKM Energia Zrt. biztosítja a folyamatos és biztonságos földgáz-és áramszolgáltatást hazánkban 4,2 millió lakossági ügyfelének. Ezen kívül több mint 55 ezer üzleti partnerének szabadpiaci villamosenergia- és földgáz-kiskereskedője.

Adatelemzési szakértő

Feladatok:

  • Üzleti insightok szállítása a marketing, termék, értékesítési és ügyfélszolgálati társterületek részére a rendelkezésre álló vállalati adatvagyonból. Elemzések készítése a termékek és szolgáltatások teljes életpályáján az üzleti területek rendszeres és ad hoc igényei mentén.
  • Riportok és teljesítménymutató adatok szűrése, tisztítása és elemzése révén problémák és hiányosságok feltárása.
  • Prediktív modellek építése, fejlesztése.
  • A self service BI kultúrájának felépítése a vállalaton belül.
  • Adatbázisok, adatgyűjtő rendszerek, adatelemzési és egyéb stratégiák fejlesztése és megvalósítása, amelyek optimalizálják a statisztikai hatékonyságot és az adatminőséget.
  • Adatok beszerzése elsődleges vagy másodlagos adatforrásokból és adatbázisok / adatrendszerek fejlesztése és karbantartása.
  • A többi Üzleti Adatelemzővel és IT Szakértőkkel együttműködésben az üzleti és információs igények rangsorolása.
  • Az üzleti társterületekkel közösen dolgozva új bevételi források azonosítása és üzleti stratégiák kidolgozása.
  • Minták és trendek azonosítása, elemzése és értelmezése komplex adatkészleteken.
  • Folyamatok és eljárások fejlesztése az adatok tárolási rendszerekbe történő bevitelére és az információ megbízhatóságának biztosítására.
  • Hatékony mérési és megfigyelési mutatók és megfigyelési eljárások bevezetése.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes az igényeidre szabott fizetési csomag
  • Remek csapat és munkahely
  • Jövőbe mutató technológia és munkaeszközök
  • Egy vállalat, ami figyel Rád
  • Valóban rugalmas munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek
  • Céges mobiltelefon
  • Dolgozói egészségügyi csomag

Amit kérünk:

  • Felsőfokú képzettség első sorban matematikus, informatikus, fizikus
  • Átfogó ismeret és tapasztalat prediktív analitikai modellek építésében(Python), adatbázisok lekérdezésében (SQL )
  • Szakértelem és tapasztalat adatmodellek megtervezésében és felépítésében, adatbázis-tervezésben, adatbányászásban, adatkezelésben és szegmentálási technikákban,
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség.
  • Kreatívan és érdeklődéssel közelítesz a világ felé.
  • Magas szintű pontosság és a részletekre való figyelem jellemez.
  • Motivált vagy és képes vagy másokat is bevonni a munkádba.
  • Önállóan vagy egy csapat részeként is tudsz proaktívan dolgozni.
  • Rendszerszintű gondolkodásmóddal és üzleti szemlélettel rendelkezel.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Matematikus

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: NKM Energia Zrt.