Adatelemzési szakértő (Reporting specialist)

A Comdata a világ egyik vezető innovatív szolgáltatója, 20 éve van a piacon, és jelenleg világszerte több mint 50 000 szakembert foglalkoztat.

Emberség, transzparencia, bizalom, élmény, rugalmasság - Neked melyek a legfontosabb kulcsszavak?

#WeAreMakers

Mik lesznek a feladataid?

  • Adatokat dolgozol fel.
  • Ezekből automatikus és manuális riportokat készítesz, elemzel.
  • Pontos, naprakész információt szolgáltatsz.
  • Ennek érdekében több szervezeti egységgel is együttműködsz.
  • Precíz munkával támogatod a döntéshozókat.
  • Segítesz megérteni, hogy mik rejlenek a számok mögött.

Itt a helyed, ha

  • Kommunikációs szinten beszélsz angolul.
  • Ismered a Microsoft office-t, de leginkább az Excelt.
  • Van tapasztalatod call center környezetben.
  • A technikai dolgok nem jelentenek számodra problémát.
  • Szeretsz elemezni mindent (is).
  • Van kedved a semmiből felépíteni a riportokat, vagy már kész riportokat átalakítani, automatizálni.

Előny, ha valamelyiket ismered:

  • PostgreSQL
  • VBA
  • VBS
  • Google sheets

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,  de csak addig maradj, amíg jól érzed magad.
  • Biztosítjuk teljes körű betanulásodat, valamint szakmai ismereteid és kompetenciáid naprakészen tartását és folyamatos fejlesztését.
  • Jókedvű, összetartó csapat tagja lehetsz.
  • Kényelmes, modern iroda, jó helyen.
  • Az irodában ingyen kávé, az irodaházban sportolási, zuhanyzási lehetőség, kerékpártároló van.
  • Havonta tartunk masszázs napot, pizzanapot, közös reggeli- és gyümölcsnapot.
  • A kollégákkal közösen gyakorolhatod a hobbidat, együtt futunk, túrázunk, mozizunk.
  • Irodánk kutyabarát.
  • Hibrid munkavégzés (iroda és home office kombinációja).

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

A Jelentkezés gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzodat.

Cégnév: Comdata Czech a.s.