BISZ Központi Hitelinformációs Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Cégünk a hazai pénzügyi szektor szereplőinek megbízható, naprakész hitelinformációval történő ellátását végzi, a prudens hitelezés érdekében. A BISZ Zrt. által kezelt adatbázisok több, mint 350 hazai pénzügyi intézmény által közösen működtetett rendszert alkotnak, ennek megfelelően magyarországi viszonylatban jelentős adatvagyon áll rendelkezésünkre.

A BISZ Zrt. által működtetett zárt rendszerű adatbázisok célja:

  • a hitelképesség differenciáltabb megítélése,
  • a hitelezésnek szélesebb körű lehetővé tétele,
  • a tényleges eladósodottság pontosabb megítélése,
  • a pozitív hiteltörténet építés lehetőségének megteremtése,
  • az adatszolgáltató pénzintézetek biztonságosabb működése,
  • a hitelezési kockázat csökkentésének elősegítése.

Dolgozz velünk

adatelemzési munkatárs

munkakörben!

Főbb feladatok, melyek várnak Rád

  • Nagyméretű adatbázisok elemzése, adattisztítási és egyéb fejlesztési projektekben való részvétel
  • Üzleti terület által meghatározott komplex feladatok megértése, algoritmizálása
  • Adattárház fejlesztési projektben való aktív részvétel
  • Adathelyességi vizsgálatok végzése, lekérdező algoritmusok készítése
  • Riportok, statisztikák, elemzések készítése és nyilvántartása
  • Adatbázisok, keresőmotorok vizsgálata
  • Modern adatvizualizációs eszközök használata
  • Új szolgáltatások, termékek fejlesztésében való aktív közreműködés (projektalapú megvalósításban)

Ideális jelölt vagy, ha az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezel

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy informatikai és/vagy matematikai végzettségű, diplomával rendelkező személy
  • Adatbázis kezelésben való jártasság (SQL és PL/SQL közép szintű ismerete)
  • Tableau adatvizualizációs szoftver magas szintű ismerete
  • Magas fokú kreativitás és feladatmegoldó képesség
  • Üzleti gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Magas szintű együttműködési képesség
  • Nyitottság az új feladatok iránt
  • Feddhetetlen előélet

Előnyt jelenthet

  • Adatvizualizációban szerzett tapasztalat
  • Bankszakmai ismeretek
  • VBA vagy programozás ismeretek
  • Python nyelv ismerete
  • Mesterséges intelligencia alapú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • Felelősségteljes, érdekes feladatok
  • Munkakezdés ideje: legkorábban 2021. április 1.
  • 2 évig tartó határozott idejű szerződés (3 hónapos próbaidővel), mely esetlegesen meghosszabbításra kerülhet.
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Időszakos jelleggel esetileg home office

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XX. kerület

Részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BISZ Központi Hitelinformációs Zártkörűen Működő Részvénytársaság