Megváltozott munkaképességű

B+N Referencia Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, legyen szó műszaki, emberi erőforrást érintő vagy beszerzési, logisztikai területekről. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.
Vállalatunk budapesti irodájába (XIII. kerület) műszaki karbantartásokkal, egyedi kivitelezési projektfeladatokkal foglalkozó üzletágba az alábbi pozícióra keresünk munkatársat

Adatbáziskezelő, elemző

Feladatok:

  • Pénzügyi adatokkal kapcsolatos adatnyilvántartás,
  • Elemzések készítése,
  • Megrendelt feladatok státuszának követése nyilvántartásokon keresztül,
  • Szakterületi karbantartási tervek adminisztratív kezelése,
  • Számítógépes rendszerek adatbázisainak összevetése (JIRA, CMMS), utólagos elszámolású munkák elszámolásának nyomon követése,
  • Havi pénzügyi mutatók elemzése,
  • Éves költségvetés tervezéshez adatszolgáltatás,
  • Megrendelések fogadása, ellenőrzése, nyilvántartásba vétele és továbbítása visszaigazolásra,
  • Szerződéses keretösszegek nyomon követése, egyeztetése,
  • Szolgáltatások statisztikai elemzése és döntések előkészítése, adatszolgáltatás felsővezetés felé
  • Eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése,

Elvárások:

  • pénzügyi, gazdasági vagy műszaki-menedzseri végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Rendszerező, elemző és kezdeményező készség
  • Strukturált, analitikus gondolkodásmód (rendszerszemlélet, folyamatközpontúság)
  • Microsoft Office (Excel kimagasló szintű használata)

Amit kínálunk:

  • Stabil, határozatlan idejű, hosszú távú munka
  • Minőségi támogató környezet egy modern irodaházban
  • Versenyképes jövedelem, Kiemelkedő összegű Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
Cégnév: B+N Referencia Zrt Kft.