A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ADATBÁZIS ÜZEMELTETŐ (LJA)

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. district (partly remote)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony

A CÉGRŐL:

Megbízónk része Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének nemzetközi hálózatának. Helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújtanak az iparág különböző szektorainak banki, egészségügyi területen.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Adatbázis rendszereinek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • Adatbázis alapú rendszerek magas rendelkezésre állásának biztosítása
  • Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Szakértői részvétel az adatbázis rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában
  • Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása, készenlét biztosítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Oracle DB ismeret
  • Linux ismeret
  • RMAN ismeret
  • Jó dokumentációs készségek
  • Alapszintű Bash shell scripting ismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Oracle 11g,12c,19c ismeret
  • SQL/PL-SQL ismeret
  • Oracle Data Guard, ASM ismeretek
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Red Hat, vagy más Linux disztribúció üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hálózat üzemeltetésben szerzett tapasztalat, vagy Cisco CCNA vizsga
  • VMware vagy Hyper V virtualizáció ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, folyamatos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

Jelentkezzen önéletrajzával!

Cégnév: Tech People Hungary Kft.