Feladatok

Új Adatbázis-adminisztrációban (DBA) jártas munkatársat keresünk, aki dolgozott már vállalati környezetben és munkájával segíti rendszereink adatbázisának üzemeltetését, karbantartja és fejleszti adattárházainkat, továbbá adatmigrációkat kezel.
  • Azure környezetben lévő adatbázisok üzemeltetése.
  • Index és statisztika karbantartás.
  • Rendszerek folyamatos monitorozása.
  • Folyamatfejlesztés és automatizálás.
  • Backup/restore és mentések ellenőrzése.
  • Teljesítmény problémák okainak feltárása, javaslattétel a megoldásra.
  • Query tuning.
  • Egyéb rendszerekből adat áttöltések tervezése és kivitelezése.
  • Infrastruktúra tervezés.
  • Együttműködés fejlesztőkkel és az IT üzemeltetéssel.
  • Technikai dokumentáció készítése.
  • Szoros együttműködés a Product Owner-rel, fejlesztőkkel és az üzemeltetésben dolgozó kollégákkal.

Elvárások

Szakmai ismeretek:
  • BSC vagy MSC szakirányú végzettség.
  • 3+ éves szakmai tapasztalat SQL rendszerek kezelésében.
  • min 1 éves SSIS, ADF, gyakorlati tapasztalat.
  • SQL nyelv ill. Microsoft SQL környezet alapos ismerete (S.A., Azure)

Személyes kompetenciák:
  • Erős technikai háttér és kiváló IT készségek.
  • Pontosság és precizitás.Strukturált gondolkodás.
  • Proaktív hozzáállás, kiváló problémamegoldó készség.
  • Rendszerszemlélet.

Előnyt jelent

  • Query tuningban szerzett tapasztalat.
  • ADF tapasztalat.
  • Azure környezetben szerzett tapasztalat.
  • CI/CD, Devops tapasztalatok (Azure).
  • Fejlesztői tapasztalat .NET C# rendszerben.
  • Kollégák vezetésében és mentorálásában szerzett tapasztalat és ambíció.

Amit kínálunk

  • Hybrid – irodai és otthoni munkavégzést.
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát, biztos vállalati háttérrel.
  • Barátságos csapatot, melyet a közvetlen együttműködés jellemez.
  • Kellemes munkahelyi légkört.
  • Szakmai fejlődést és karrier lehetőséget.
  • Vezetői mentorálást (személyre szabott tanulási program a belépés és azt követően).

Céginformáció

  • Ha érdekel az IT terület és jártas vagy adatbázisok kezelésében, üzemeltetésében.
  • Ha érdekel a gyógyszeripar és a gyógyszerészek/patikák világa.
  • Ha egy piacvezető gyógyszernagykereskedő vállalatcsoport részeként képzeled el a karriered.
  • Ha egy stabil munkahelyen hosszú távon szeretnél dolgozni, tanulni és fejlődni.
  • Ha szereted az igazi kihívásokat és szeretsz valódi problémákat megoldani nap mint nap.

Gyógyszerész-szakmai tudás, szoftverfejlesztő és szoftvertámogató kompetencia és patikai üzleti szemlélet egyetlen vállalatban!
A PharmaCloud Kft. innovatív szoftvereivel, magas szintű rendszergazdai szolgáltatásaival és több mint 20 éves fejlesztői és üzemeltetői múltjának tapasztalataival elkötelezett a gyógyszerészet és a gyógyszertári működés magas szintű támogatásában.
Vállalatunk a piacvezető gyógyszer-nagykereskedelmi vállalat, a Hungaropharma Zrt. 100%-os tulajdonú leányvállalata.

​​​​​Amennyiben magadra ismertél és szeretnél a Hungaropharma vállalatcsoport közösségeként felelősségteljes munkát végezni, küldd el nekünk szakmai önéletrajzod, hogy felvehessük veled a kapcsolatot!

Cégnév: HUNGAROPHARMA Zrt.