Megye: Budapest

A pozíció leírása:

Banki ügyfelünk részére keresünk Adatbázis tervezőt és fejlesztőt agilis működésű csapatba.

Feladatkör, felelősségek:

Megbízónk folyamatosan újítja meg CRM rendszerét. A projekt során a korábbi rendszerek kerülnek kiváltásra, ezzel párhuzamosan az üzleti és informatikai folyamatok felülvizsgálatra és racionalizálásra. A rendszerek cseréje egyúttal egy technológiai szint váltást is jelent nem csak az alkalmazott IT technológiák és infrastrukturális elemek, hanem a projekt munka során követett fejlesztési módszertan, tervezési, fejlesztési és tesztelési eszközök tekintetében is. Ehhez a munkához keresünk olyan adatbázistervező és fejlesztőt, aki részese szeretne lenni ennek az innovációnak, és nyitott új technológiák és fejlesztési módszerek megismerésére, használatára.
Feladatok:
• Adatbázis tervezés
• API tervezése, fejlesztése
• OLTP folyamatok tervezése, fejlesztése
• Adatfeldolgozó eljárások készítése
• Aktív részvétel a jelenlegi működés felmérésben, és a leendő működés tervezésében, közösen a rendszerszervezőkkel és az üzleti szakértőkkel
• A dolgozó többi chapter és IT szakértővel, illetve a külső szállítókkal szakmai kapcsolattartás, egyeztetés
• Agilis csapat tagjaként a fejlesztési folyamatok fejlesztése
• Fejlesztői tesztek elvégzése
• Szakmai kapcsolattartás más érintett területekkel

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

• ORACLE adatbázis fejlesztésében szerzett tapasztalat, SQL programok, függvények, triggerek, tárolt eljárások, szolgáltatások írása
• API fejlesztési tapasztalat
• Legalább 3 év adatbázis fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
• Angol nyelv legalább társalgási és szakmai szintű ismerete
• MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Előny:
• Agilis módszertan ismerete, ilyen környezetben szerzett tapasztalat
• PL/SQL környezetben szerzett tapasztalat
• CI/CD folyamatok ismerete
• Confluence, JIRA rendszerek ismerete

Nyelvtudás:

Angol nyelv minimum társalgási és szakmai szintű ismerete

A megbízó cég profilja:

Amit megbízónk kínál:
• Versenyképes fizetés és kiemelkedő egyéb juttatási csomag
• Professzionális munkakörnyezet
• Részvétel a bank rendszereinek megújításában
• Komoly szakértelem megszerzésének lehetősége korszerű adatfeldolgozó/tároló technológiákban
• Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
• Home office lehetőség (50%, heti 2, illetve 3 nap)
• Világszinten is legmodernebb technológiák használata
• Szakmai karrierutak biztosítása
• Agilis vállalati struktúra
• Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: https://www.pbs-job.hu/?/data-protection/for-employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Cégnév: PBS International Kft.