Ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta Önnek? Terelje hivatalos mederbe az ajánlást, hogy megjutalmazhassuk érte Kollégánkat! Ehhez annyit kell tennie, hogy jelentkezésekor kiválasztja a Munkavállalói ajánlási program pontot és kitölti az ajánló adatait, majd ezután rögtön emlékezteti Munkatársunkat az ajánlási szelvény leadására.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- Oracle adatbázisok konfigurálása, fejlesztése
- különböző adatbázis környezetek (fejlesztői, teszt, prod) előkészítése, paraméterezése, hangolása
- saját fejlesztésű alkalmazások telepítése, konfigurálása, fejlesztése
- ütemezett job-ok fejlesztése, beállítása, hangolása, felügyelete
- az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek megoldása, a hibák elhárításában való aktív közreműködés
- fejlesztési projektben történő részvétel
- alkalmazás hibák keresésében közreműködés, együttműködve a szervező és fejlesztő csapattal
- új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- szakirányú felsőfokú végzettség, vagy felsőfokú állami iskolai végzettség és szaktanfolyami vagy speciális szakmai ismeret
- fejlesztési projektekben való részvétel
- alapos PL/SQL lekérdezési/fejlesztési ismeretek
- alkalmazások tovább fejlesztésében való jártasság

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- rendszerszemlélet
- analitikus- és jó problémamegoldó képesség
- nyitott, rugalmas, proaktív személyiség
- precizitás
- képesség önállóan és csapatmunkában való részvételre
- ügyfélközpontúság

Előnyként értékeljük
- hasonló munkakörben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat,
- XML, XSLT technológia ismerete
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- ITIL ismeretek (Incidens, Change, Problem)

Amit ajánlunk
- hosszú távú foglalkoztatási biztonság
- támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-11-14

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-Volán-csoport egyik leányvállalata, feladatköre sokrétű: szolgáltatási szerződéssel rendelkező megbízói – főleg, de nem kizárólag a MÁV-Volán-csoport vállalatai – számára pénzügyi, számviteli tevékenységet, humán és munkavédelmi szolgáltatást, vasúti oktatást, raktár- és készletgazdálkodást, informatikai szolgáltatást és ügyviteli feladatokat lát el, valamint felelős a beszerzési, környezetvédelmi, szállítási, flottakezelési és leltározási szolgáltatások biztosításáért is. Megrendelői támogatásához hat üzletág biztosítja a szolgáltatásokat.

Cégnév: MÁV Szolgáltató Központ Zrt.